Hakkımızda

Mars Elektronik, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere Ocak 2020'de kuruldu. Firma kurucumuzun geçmiş yıllardaki bilgi birikimi, teknoloji ve yenilik konusundaki tecrübesi ile oluşturmuş olduğu sinerji ile iş hayatımıza adım attık.

www.marselektronik.com.tr olarak değerli müşterilerimizin elektroniğe dair tüm ihtiyaçlarını analiz ederek; dünyanın çeşitli kıtalarında bulunan fabrikalar ve satıcılar üzerinden ürün tedariklerini sağlamaktayız. Onlarca elektronik ürünü sitemiz üzerinden müşterilerimizle buluşturmak ve müşterilerimizin farklı sitelerde vakit kaybetmesinin yerine ihtiyaçlarının tümünü sitemiz üzerinden almasını amaçlamamız sebebi ile www.marselektronik.com.tr yayına geçirilmiştir. Alışveriş yaptıkça puan kazandıran yapısı ile üyelerimize yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor olacağız.

www.marselektronik.com.tr, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçilerimiz tarafında da artan işbirliği ivmesi ile de kaliteli ürünleri düşük fiyatlara müşterilerimize sağlama yolu ile hareket ederek tamamen müşteri kazanma odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de elektroniğe dair tüm alışverişlerinizi sitemiz üzerinden yapan kişilere katılabilir, onlarca ürünün olduğu www.marselektronik.com.tr'de avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?